Videovæg Monitor Philips 43BDL4650D/00 4K Ultra HD 43"
Ikke på lager
Påmindelse produkt
Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb Videovæg Monitor Philips 43BDL4650D/00 4K Ultra HD 43" til en uovertruffen pris.
  • Plug-in-produkt: Ja
  • Skærmens diagonal (cm): 109,2 cm
  • Stiktype: EU-Stik
  • Type: Videovæg Monitor
  • Strømforsyning: Elektrisk netværk
  • Farve: Sort
  • Svartid: 8 ms
  • Touchscreen: Ingen
  • Shine: 500 cd/m2
  • Skærm: 43"
  • Intern hukommelse:
    • 4 GB
    • 32 GB
  • Energiklassificering: G
  • Opløsning: 4K Ultra HD
  • Konnektivitet:
    • Bluetooth
    • Wi-Fi
    • Infrarød
  • Billedformat: 16:9
  • Forbindelser:
    • USB
    • RJ45
    • DisplayPort x 2
    • HDMI 2.0
    • Ethernet LAN
    • 2
    • RS-232C x 1
    • USB x 4
    • HDMI x 2
  • Opløsning (px): 3840 x 2160 px
  • Teknologi: LCD
  • Frekvens:
    • 60 Hz
    • 50 - 60 Hz
  • Karakteristika:
    • Indbyggede højttalere
    • Universal
    • Installationsvejledning inkluderet
    • 2 Højttalere
  • Strøm: 20 W
  • Kontrastforhold: 1200:1
  • Indgangsforbindelse: DVI
  • Brugergrænseflader: Ethernet
  • Batteri medfølger: Ja
  • Inkluderer: Fjernbetjening
  • VESA: 20 x 20 cm
  • Vinkel: 178º
  • Nøjagtighed (relativ fugtighed): 20 % - 80 %
  • AC indgangsspænding: 100 - 240 V