Gaming skærm AOC Q27B35S3 Quad HD 27"
Ikke på lager
Påmindelse produkt
Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb Gaming skærm AOC Q27B35S3 Quad HD 27" til en uovertruffen pris.
  • Skærm: 27"
  • Farve: Sort
  • Svartid:
    • 4 ms
    • 1 ms
  • VESA: 10 x 10 cm
  • Shine:
    • 300 cd/m²
    • 300 lm ANSI
  • Opløsning (px): 2560 x 1440 px
  • Volt:
    • 100-240 V
    • 100 - 240 V
  • Opløsning: Quad HD
  • Billedformat: 16:9
  • Forbindelser:
    • HDMI
    • DisplayPort
    • HDMI 2.0
    • DisplayPort 1.4
    • DisplayPort x 1
  • Teknologi:
    • LED
    • IPS
    • HDR10
    • Flicker free
  • Frekvens:
    • 50 - 60 Hz
    • 120 Hz